Gabriel-Knight-Sins-of-the-Fathers-20th-Anniversary-Edition-crack-indir1-240x300

Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition Crack (%100 Tam Çözüm) ve Serial Number – No Cd / DVD – Cdsiz Oynama İndir

Tüm yeni bulmacaları, sahneleri ve HD grafikleri ile geri dönen harika bir efsane içinde sizler yine ödüllü 1993 tarihinden beri hayatımızda olan cinayet-gizem oyunumuzun yepyeni mücadelelerine ortak olacaksınız. Gişe rekorları kıran yapımı olan Gabriel Knight tekrar tekrar macera sistemleri ile geliyor. Oyun en çarpıcı başyapıtlarından deneyim edeceksiniz.
Dünün ve bugünün en iyi harmanlanan ve uzun zamandır en güzel şekilde sistematik haline giren oyunumuz fanları için tamamen yeni bir nesil bir hikaye ile 20. yılına özel macerası ile yeniden gelecek.

Oyun hakkında kısa bir açıklama verdik ama bu oyun sayfası değil oyunun crack dosyası altta bulunan linklerden oyunun crack dosyasına ulaşabilirsiniz. İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur. Ürün anahtarı isterse de bu uyarıdan kurtulmuş olacaksınız.

İyi Oyunlar…

dd1

Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition Crack

Alternatif

Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition Crack

Paylaşmak Güzeldir
Injustice Gods Among Us Ultimate Edition Crack İndir Game of Thrones A Telltale Games Series Crack İndir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.