Farming-Simulator-16-Android-resim

 Farming Simulator 16 Apk Full Mod Para Hileli + DATA

Farming Simulator 16 v1.0.0.0 PARA HİLELİ APK, uzun bir aradan sonra güncelleme alan yapımcılığını GIANTS Software stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir simülasyon oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz çiftlik makineleri ile tarla ürünlerini ekip, biçip, satmaktır. Farming Simulator 16 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz tarım makinesini satın alabilir, çiftliğinizi istediğiniz kadar büyütebilirsiniz. New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone ve MAN gibi markaların tarım araçları kontrolünüzü bekliyor.. Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı ve patates gibi ürünleri yetiştirebilir, pazarda satabilirsiniz. Ayrıca multiplayer yani çok oyunculu modda bluetooth ve wifi ile arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanmaktadır. Farming Simulator 16 Play Store’da 14.32TL’dir.

Oyun Adı: Farming Simulator 16
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: Simülasyon
Boyut: 137 MB
Geliştirici Firma: GIANTS Software
Dosya Türü: .rar

Kurulum : İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkarın. com.giantssoftware.fs16 adlı klasör ve apk dosyası çıkacak apk dosyasını kurun ve bu klasörü android/obb klasörü altına taşıyın oyuna girin.

Oyundaki Hile: Var olan kariyere devam edin para hileli olarak oynarsınız yeni açarsanız normal başlar nasıl oynamak istiyorsanız seçebilirsiniz. İyi oyunlar…

dd1

Farming Simulator 16 Apk

Alternatif

Farming Simulator 16 Apk

Paylaşmak Güzeldir
Alien Creeps TD v2.1.1 Mod Hile Para Apk İndir Android Battlefield Bad Company 2 Crack İndir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.